2016/17 õppeaasta treeningutesse registreerimine algab augusti viimasel nädalal (29.08)

Kergejõustikulaager Kurgjärvel

Kergejõustikulaager H.Raamatu grupile toimub 13.-22.juulil. Väljasõit 13.juulil kell 9:00 Külmallika 15A, Tallinn. Täpsem info treenerilt.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Spordiklubi treeningud toimuvad maikuu lõpuni

Alates 1.juunist I-IV klasside treeninguid ei toimu.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Koolivaheajal (18.-22.aprill) treeninguid ei toimu!

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu”

17.aprillil osalevad võimlejad Tartus A.Le Coq Spordimajas toimuval festivalil “Kauni rühiga ellu”. Täpsem info kodulehel võimlemistreeningute all (http://www.real.edu.ee/spordiklubi/?page_id=454).

Korvpalli suvelaager

Korvpalli suvelaager toimub 15.-20. juulil Paunkülas.
Laagri maksumus 100€, mis sisaldab transporti, ööbimist, toitlustust 4 korda päevas, treeninguid 3 korda päevas, õhtuseid üritusi.

Registreerimine aadressil: noortesport@audentes.ee. Registreerimisel kindlasti märkida laagri kuupäevad, lapse nimi, vanus ja see, et laps on Reaali Spordiklubist.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Koolivaheajal (22.02-26.02) treeninguid ei toimu!

Võimlemisgrupi avatud tund

12.veebruaril kell 13:30 – 14:30 toimub Pirueti saalis töös olevate võimlemiskavade (Idla jooksukava linikutega ja Idla pallikava) esitlus.

Rubriigid: Uncategorized | Kommenteeri

Koolivaheajal (19.12-03.01) treeninguid ei toimu!

Võimlemisgrupi peretund

Kolmapäeval, 16.detsembril vahemikus 13:30-15:30 toimub peegelsaalis võimlemisgrupi peretund. Kõik pereliikmed on koos tüdrukutega oodatud osalema!